Menu
Strona głównaO firmie

O firmie

Salon Meblowy Sezam należy do jednego z większych sklepów meblowych na terenie Polski Południowo Zachodniej.


Posiadamy 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności handlowej. Głównym celem jaki stawiamy sobie w naszej pracy jest pomoc kupującemu przy wyborze określonego rodzaju mebli tak aby spełniały one wszelkie oczekiwania Klienta pod względem jakości i ceny.

     Na ekspozycji mamy szeroki asortyment mebli w tym meble wypoczynkowe, pokojowe, młodzieżowe, sypialniane i kuchenne  Realizujemy zamówienia kuchni pod wymiar a także niektórych innych mebli. W ciągłej sprzedaży w dużym wyborze mamy garderoby, szafki na buty, szafy i komody wykonane z różnych materiałów: płyty wiórowej, MDF jak również drewna sosnowego, bukowego i dębowego. Istnieje także możliwość zamówienia sobie różnych rodzajów mebli z katalogów, mebli których aktualnie nie ma na sklepie ale w terminie od 7 do 28 dni (w zależności od producenta)  mogą być zrobione i dostarczone do Klienta.

    

 Współpracujemy z szeroko znanymi producentami jak BRW i Forte oraz ze wszystkimi większymi fabrykami i zakładami meblarskimi Polski Południowej w tym min.: Benix, Dig-Net, Domel ,Drewmix, Gabi, Gała, Golamex, Gortex, Jarstol, Maridex, Marsyl, Meblar, ML, Robin, Somek, Stollech, Wersal i wiele innych.
W przypadku zakupu mebli kuchennych
istnieje możliwość dokonania pomiaru kuchni u klienta oraz wykonania projektu w wersji komputerowej.

     Przy większych zamówieniach moźliwe jest sprowadzenie wyrobów każdego wskazanego producenta na terenie Polski. Posiadamy własny transport samochodowy i w razie potrzeby zakupiony towar dostarczamy do klienta. Zakupione meble mogą być złożone jak również wniesione na wskazane miejsce i montowane u klienta. Dodatkowe usługi są odpłatne i ustalane przy składaniu zamówienia

    Przy większych odległościach towar wysyłamy firmą kurierską w.g. jej cennika, lub po uzgodnieniu własnym transportem.
Stosujemy zasadę, że przy każdym następnym zakupie mebli w naszym salonie meblowym osobę dokonującą tego zakupu traktujemy jako stałego Klienta i udzielamy 3% - owego rabatu.
     
     Przy
większych zakupach przekraczających 6.000,00 zł istnieje możliwość udzielenia wyższego rabatu. Zapraszamy Państwa do robienia zakupów w naszych Salonach Meblowych położonych w Głuchołazach ul. Targowa 2, poniżej Stacji Paliw PKN Orlen S.A. oraz ul. Kaszubska 6a na wylocie z Głuchołaz w kierunku przejścia granicznego Głuchołazy - Zlate Hory naprzeciw os. Tyśiąclecia .

     


Nasz sklep internetowy posiada ogromną ofertę większości liczących się producentów mebli.
Znajdą Państwo u nas meble do salonu, sypialni, meble wypoczynkowe i pokojowe.    Nieustanie poszerzamy asortyment tak by sklep internetowy był coraz bardziej atrakcyjny. W Głuchołazach prowadzimy dwa stacjonarne salony meblowe: przy ul. Kaszubskiej 6a, który jest sklepem firmowym z meblami BRW oraz salon meblowy przy ul. Targowej 2 z meblami wszystkich innych producentów meblowych.


    

 Chcemy by sklep internetowy był atrakcyjną alternatywą dla naszej sieci sklepów stacjonarnych. Dużą cześć naszej oferty mogą Państwo obejrzeć na ekspozycjach w naszych salonach w Głuchołazach .
Wyrażamy przekonanie, że Salon Meblowy Sezam może być również dostawcą mebli przez internet. Obserwujemy, że sprzedaż internetowa wykazyje duże tendencje rozwojowe i w najbliższej przyszłości może być jednym z głównych filarów działalności handlowej.

Żywimy nadzieję, że spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania.
Zapraszamy i Życzymy udanych zakupów

    

Przejdź do panelu Kreator
ZAAKCEPTUJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
ZAAKCEPTUJ